prohledejto.cz

Im komíny s.r.o

Snadná a rychlá montáž jako stavebnice. 135 let tradice!

.

IM Komíny s.r.o. se dlouhodobě zabývá výrobou, montáží, opravami, přestavbami, měřením emisí a certifikačními kontrolami komínových systémů.

.

NÁS. Komenského 155, 687 25 Gluk okr. Uherské Hradiště, okr. Zlín

.

Administrativní rejstřík podnikatelských subjektů - IM Komíny s.r.o. IČO: 24791539, sídlo společnosti, předmět činnosti společnosti IM Komíny s.r.o ..

.

Výroba, montáž, opravy, rekonstrukce, měření emisí a certifikační kontroly a kontroly komínů dle nařízení vlády č. 91/2010 v oboru komínové systémy.

.

Aktuální ověřené údaje: adresa, telefon, e-mail a otevírací doba IM Komíny, sro, Gluk. Telefon: 608 777 ...

.

Zajištění výroby, rekonstrukcí a revizí komínů. Ověřené kontakty z adresáře firem Najisto.cz.

.

IM Komíny, Hluk, Evropská databanka, Výroba, servis, revize, revize, frézování komínů, montáž vložek komínů Zámečnické práce - Evropská databanka

.

️ k nám. Komenského 155, 687 25 Hluk - Oborem naší činnosti je výroba, montáž, opravy, přestavby, měření emisí, dále certifikace a revize komínů dle…

.

Hlavním programem společnosti jsou: Komíny - projektování, výroba, dodávka a montáž dle ČSN 734201; Kominík - údržba komínů a komínů dle З 320/2015sb, vyhl. 34/2016 so.

.

IM Komíny, s.r.o., Komínové systémy

.

Komíny, návrh, realizace, montáž, revize, IM Chimneys s.r.o. - Tel.: 608 777 523, fax:, adresa: Podolská 103/126 Praha 4, WWW:

.

Navrhujeme, montujeme, montujeme a provádíme údržbu všech typů komínů (nerezové, kovové, plastové, keramické, prefabrikované, tovární atd.).

.

Výroba, montáž, opravy, rekonstrukce, měření emisí a certifikační kontroly a kontroly komínů dle nařízení vlády č. 91/2010 v oboru komínové systémy.

.

Společnost IM Kominy s.r.o. - Kompletní dodávka komínů všech certifikovaných typů. - Ověřený kontakt z katalogu ÉTER.cz

.

Společnost IM Kominy s.r.o. Hluk. Výroba, montáž, opravy, přestavby, měření emisí a certifikační kontroly v oblasti komínových systémů.

.

Kontaktní údaje firmy IM Komíny, Hluk, Kontakty na firmu, kontaktní údaje, adresa firmy, poloha firmy na mapě, QR kód, plán trasy, kontaktní osoby, kontaktní formulář - www.edb.eu

.

Hodnocení firmy IM komíny, s.r.o. (Gluk). Přečtěte si skutečné recenze a zkušenosti od skutečných zákazníků. Ověřené kontakty z adresáře firem Najisto.cz.

.

Kdo podniká v pražské obci Braník? Jak zavolat na oddělení IM Chimney? Jak zjistit, kdo provádí služby a řemesla v Praze - Braníku? Spolehlivé odpovědi najdete v Havířov - adresář firem !!

.

Na Firmy.cz najdete v kategorii 2 firmy nabízející Komíny v Gluku. Vybírat můžete z místních firem jako je IM Komíny, sro. a IM Kominy, s.r.o..

.

Aktuální katalog firem v kategorii Komíny Zlínský kraj.

.

Aktuální ověřené údaje: adresa, telefon, e-mail a otevírací doba IM Komíny, sro, Gluk. Telefon: 608 777 ...

.

Družstevní II 1532, 687 25 Hluk - Oborem naší činnosti je výroba, montáž, opravy, rekonstrukce, měření emisí a certifikační kontroly a kontroly komínů dle…

.

IM Komíny s.r.o. se dlouhodobě zabývá výrobou, montáží, opravami, přestavbami, měřením emisí a certifikačními kontrolami komínových systémů.

.

Katalog firem v Komíny - Protihluková izolace, nerez, komíny, komíny, komínové systémy, vložky v regionu Protihluková izolace

.

ROKA komíny s.r.o., Kpt. Jaroše, Proboštov, výpis z obchodního rejstříku - adresa firmy, vlastníci, vedení firmy, založení a vznik obchodní společnosti, předměty činnosti, platný výpis ROKA komíny sro.

.

Seznam firem v oboru Komínové systémy - ČR, komíny ČR

.

Aktuální katalog firem v kategorii Komíny Uherské Hradiště.

.

Na Firmy.cz najdete v kategorii 2 firmy, které nabízí Revize komínů v Gluku. Vybírat můžete z místních firem jako je IM Komíny, sro. a IM Kominy, s.r.o..

.

Na Firmy.cz najdete 10 firem v kategorii Výroba komínů a komínových vložek ve Zlínském kraji a okolí. Vybírat můžete z firem v okolí jako Stavby Complet sro, IM Komíny, sro, Stavebniny Lednický, sro, ...Katalog firem v oblasti Komíny - Uherskohradišťsko, nerez, komíny, komíny, komínové systémy, komíny v kraji Uherskohradišťsko

.

Potisk triček, potištěná trička, mikiny, trička, potisk, trička

.

Potisk triček, potištěná trička, mikiny, trička, potisk, trička

.

Pro více informací klikněte na "Cookie Information". Kliknutím na „Vlastní nastavení“ můžete provést podrobné nastavení. Své preference můžete kdykoli změnit a svůj souhlas odvolat kliknutím na „Cookies“ v dolní části stránky.

.

ÉTER.cz - Kominíci, komíny. Katalog firem z rubriky Kominíci, komíny. Ověřené kontakty z katalogu ÉTER.cz

.

"Nabízíme veškeré služby a prodej v okolí, Komíny MB s. R. O. - Tel: 773678499, Fax:, Adresa: Sukorady 125 Sukorady, WWW:

.

Chystáte se stavět komín pro krb, komín pro bytový dům, s izostatickou vložkou, s nerezovou vložkou, nebo komín kondenzačního kotle?

.

IČO: 000000000 DIČ: CZ00000000 Zapsáno: v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 186901

.

Chystáte se stavět komín pro krb, komín pro bytový dům, s izostatickou vložkou, s nerezovou vložkou nebo komín kondenzačního kotle? Kromě komína a jeho odborné montáže investujte do příslušenství - do prostupů, komínků, regulátorů & hellip;

.

Komíny Bokra s.r.o. - Zabýváme se internetovým prodejem komínů a komínových stavebnic. Nabízíme nerezové komínové vložky, nerezové izolované nebo keramické komíny, komínové hlavice, přechodky a komínky.

.

Komíny CZ s.r.o., Petrovice 57, Petrovice, 50355 Petrovice a Nového Bydžova

Vojna a mier 2 cast nataša rostovova
1961 isn informácie o starých názvoch tehelní a hliníkov t
Sk nace organizovanie športových kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Akumulačná sada kobok bočná 3 ks
Ako nájdem zálohované kontakty v googli
A všetko zlé nech ta obchádza
19 konference českých a slovenských fyzikov
Darcek pre sestru na 8 rokov
Šťastie mojich detí 21 a 22 epizoda
Baahubali 3 online cz titulky


362
Bing Google